EN | DE | FR | IT | RU

Kontakt

Gimnazija Antona Aškerca

Aškerčeva 1
1000 Ljubljana

Tajništvo: 01 24 11 660
Zbornica: 01 24 11 606
Svet. služba: 01 24 11 608
Fax: 01 24 11 661
Tajnik šolske
mat. komisije
01 24 11 652
Tajništvo
izob. odraslih
01 24 11 620
Knjižnica 01 24 11 638
Računovodstvo 01 24 11 667

Uradne ure tajništva:
vsak delavnik od 10.00 do 12.00

Uradne ure tajnika šol. mat. komisije:
vsak torek od 12.05 do 12.50

Uradne ure tajništva izob. odraslih:
vsak delavnik od 10.00 do 12.00

Kontakti učiteljev

Ime

Predmet

Kontakt

Maja Arzenšek Mavrel
prof. kemije, mentorica
kemija maja.arzensek-mavrel@sclj.si
+386 1 241 16 06

David Beovič,
akad. glasbenik in prof. glasbe, univ. dipl. teolog, mag. znanosti, svetnik

glasba david.beovic@sclj.si
+386 1 241 16 06

Tatjana Cimerman,
prof. geo. in soc., mentorica

geografija tatjana.cimerman@sclj.si
+386 1 241 16 06

Urša Daneu,
prof. športne vzgoje

športna vzgoja ursa.daneu@sclj.si
+386 1 241 16 06

Barbara Dvornik,
naravoslovno matematični tehnik

  barbara.dvornik@sclj.si

Jasna Gradišar
prof. športne vzgoje

športna vzgoja Jasna.gradisar@sclj.si

Damjana Jovan,
prof. mat. in fiz., svetovalka

matematika damjana.jovan@sclj.si
+386 1 241 16 76

Saša Jovanović,
prof. športne vzgoje

športna vzgoja sasa.jovanovic@sclj.si

Maja Kosmač Zamuda
prof. slovenščine, svetovalka

slovenščina maja.kosmaczamuda@sclj.si
+386 1 241 16 06

Ljubomir Kostrevc, univ. dipl. matematik, svetovalec

informatika ljubomir.kostrevc@sclj.si
+386 1 241 16 06

Viljem Limoni,
prof. fizike, svetovalec

matematika viljem.limoni@sclj.si
+386 1 241 16 76

Alja Aljoša Ljubič

geografija aljošaalja.ljubic@sclj.si

Vlado Pirc,
univ. dipl. biolog, mentor

biologija vlado.pirc@sclj.si
+386 1 241 16 06

Monika Prašnikar

informatika monika.prasnikar@sclj.si

Manuela Rigler,
prof. fra. in ang., svetovalka

angleščina,
francoščina
manuela.rigler@sclj.si
+386 1 241 16 06

Darija Sagadin Robič,
univ. dipl. biologinja, mentorica

biologija darijasagadinrobic@sclj.si
+386 1 241 16 06

Jana Sepič,
univ. dipl. um. zgod., svetovalka

likovna umetnost,
umetnostna zgodovina
jana.sepic@sclj.si
+386 1 241 16 06

Tatjana Špur,
prof. slo. in soc., svetovalka

slovenščina,
sociologija
tatjana.spur@sclj.si
+386 1 241 16 06

Mojca Travnik-Bubić,
univ. dipl. psihologinja, svetovalka

psihologija mojca.travnik-bubic@sclj.si
+386 1 241 16 08

Maja Učakar Kranjc,
univ. dipl. zgod., prof. zgod., mentorica

zgodovina

maja.ucakarkranjc@sclj.si
+386 1 241 16 06

Vanja Uhota,
prof. ang., dr. znanosti,
svetovalka

angleščina

vanja.uhota@sclj.si
+386 1 241 16 06

Jožica Vatovec,
prof. nem. in ruš., svetovalka

nemščina,
ruščina
jozefa.vatovec@sclj.si
+386 1 241 16 06

Jasmina Veselinović,
prof. matematike, svetovalka

matematika jasmina.veselinovic@sclj.si
+386 1 241 16 76

Špela Vodopivec Musek,
univ. dipl. prim. jez., prof. fil., mentorica

filozofija spela.vodopivecmusek@sclj.si
+386 1 241 16 06

Katarina Vozelj Srčnik,
prof. nem. in ita, svetovalka

italijanščina,
nemščina
katarina.vozeljsrcnik@sclj.si
+386 1 241 16 06

Anka Vukanac,
prof. športne vzgoje, svetovalka

športna vzgoja anka.vukanac@sclj.si
+386 1 241 16 06

Matjaž Zorko,
prof. zgo. in um. zgod., svetovalec

zgodovina matjaz.zorko@sclj.si
+386 1 241 16 42

Za govorilne ure učiteljev kliknite tukaj.