Nadomestna dejavnost za proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti

Jan 30, 2024

Dijakinje in dijaki, ki se 22. decembra 2023 niste udeležili proslave ob dnevu samostojnosti in enotnosti, morate opraviti nadomestno dejavnost.

Na spletni strani »Zbrali smo pogum« si oglejte kratek film o plebiscitu. Na isti spletni strani najdete tudi učni list o plebiscitu. Rešite učni list in ga najkasneje do 15. februarja 2024 oddajte svojim razredničarkam/razrednikom.

Obvezne izbirne vsebine so del rednega programa gimnazije in pogoj za uspešno opravljen letnik.

Jana Sepič,                                                                  Zdenka Može Jedrejčić,

organizatorka obveznih                                                                  ravnateljica

10 May, 2024
Dijakinje in dijake 3. C oddelka obveščamo, da imate v četrtek, 23. 5. 2024, ob 11.30, zobozdravstveni pregled v ZD Ljubljana, PE Aškerčeva, Aškerčeva ulica 4, 1000 Ljubljana pri dr. Tei Grdiša. Zberete se ob 11.20 pred Zdravstvenim domom. Vaša spremljevalka bo Natalija Mlaker, prof. Po opravljenem pregledu odidete domov. Na pregled prinesite zdravstvene izkaznice ter izpolnjene obrazce. Prve štiri šolske ure ta dan potekajo po urniku, 5., 6. in 7. šolska ura (športna vzgoja) pa vam ta dan odpadejo.  Zdenka Može Jedrejčić, ravnateljica
10 May, 2024
Dijaka Shala Besjana iz 3.C in Jaša Osojnik Jurečič iz 3. A sta se skupaj z mentorico tekmovalne skupine za EU kviz prof. Natalijo Mlaker, udeležila razprave s predsednico države dr. Natašo Pirc Musar, ki je potekala 8. maja v Hiši Evropske unije. Razprava z naslovom Mladi glasovi, velike odločitve: EU pred volitvami je potekala neposredno pred začetkom kampanje za volitve v Evropski parlament.