Utrinki 2. športnega dne 2022

ŠCLJ • Jun 17, 2022

V sredo, 15. 6. 2022, smo imeli drugi športni dan.

Dijakinje in dijaki so izbirali med različnimi športnimi aktivnostmi glede na njihovo zanimanje. Nekateri so se odločili za gibanje v naravi in izbrali kolesarjenje iz Ljubljane do Medvod, ter spust po reki Savi z raftingom, v Tacen pod Šmarno goro. Drugi so raje izbrali športno aktivnost v dvorani in tako uživali v bowlingu ali skakanju na trampolinih. Plavanje v bazenih je bila izbira za dijake, ki uživajo v vodnih aktivnostih. Nekatere dijake je zanimal šport, ki ga še niso poznali in igrali, zato so se odločili za spoznavanje opreme, pravil in igre golfa.

Skupno vsem pa je, da so izbrali športno aktivnost in v njej uživali ter se naučili tudi marsikaj novega.

Urša Žen, prof. švz

10 May, 2024
Dijakinje in dijake 3. C oddelka obveščamo, da imate v četrtek, 23. 5. 2024, ob 11.30, zobozdravstveni pregled v ZD Ljubljana, PE Aškerčeva, Aškerčeva ulica 4, 1000 Ljubljana pri dr. Tei Grdiša. Zberete se ob 11.20 pred Zdravstvenim domom. Vaša spremljevalka bo Natalija Mlaker, prof. Po opravljenem pregledu odidete domov. Na pregled prinesite zdravstvene izkaznice ter izpolnjene obrazce. Prve štiri šolske ure ta dan potekajo po urniku, 5., 6. in 7. šolska ura (športna vzgoja) pa vam ta dan odpadejo.  Zdenka Može Jedrejčić, ravnateljica
10 May, 2024
Dijaka Shala Besjana iz 3.C in Jaša Osojnik Jurečič iz 3. A sta se skupaj z mentorico tekmovalne skupine za EU kviz prof. Natalijo Mlaker, udeležila razprave s predsednico države dr. Natašo Pirc Musar, ki je potekala 8. maja v Hiši Evropske unije. Razprava z naslovom Mladi glasovi, velike odločitve: EU pred volitvami je potekala neposredno pred začetkom kampanje za volitve v Evropski parlament.